KONTAKTA OSS
Nedan hittar du alla våra kontaktuppgifter

kontakta oss

Nedan hittar alla du all våra kontaktuppgifter. Tveka inte att slå oss en signal om du har frågor eller funderingar.

Elektrobyrån

Industrigatan 37
544 50 HJO

Tel: 010 – 489 09 50

Skicka meddelande

Christoffer Olbrich

VD
Christoffer Olbrich

Christoffer Olbrich

VD

christoffer.olbrich@elektrobyran.se

Per Gustafsson

Filialchef Hjo/Tibro/Karlsborg/Skövde
Martin johansson

Martin johansson

Filialchef Skövde

Tel : 070-897 59 02 martin.johansson@elektrobyran.se

MATTIAZ KARLGREN

Filialchef
Lidköping / Vinninga
Fredrik Johansson

Fredrik Johansson

Filialchef Bankeryd

Tel: 070-837 88 99 fredrik.johansson@elektrobyran.se

Fredrik Johansson

Filialchef
Bankeryd
Per Gustafsson

Per Gustafsson

Filialchef Hjo

Tel: 070-810 88 89 per.gustafsson@elektrobyran.se

PEDER Grund

Filialchef
Kristinehamn

070 - 312 70 80
peder@elteknik-ab.com

Per Gustafsson

Per Gustafsson

Filialchef Hjo

Tel: 070-810 88 89 per.gustafsson@elektrobyran.se

samuel abrahamsson

Serviceledare
Skövde
Tomas Larm

Tomas Larm

Filialchef Vinninga

Tel: 070-631 88 75 tomas.larm@elektrobyran.se

Servicekontor

administration

-

info@elektrobyran.se
Tel: 010-489 09 50

Carina Rickman

Ekonomi

carina.rickman@elektrobyran.se
Tel: 036-37 05 43

EMMA ERIKSSON

Ekonomi

emma.eriksson@elektrobyran.se
Tel: 072-450 44 72

julia himmelman

Ekonomi