KONTAKTA OSS
Nedan hittar du alla våra kontaktuppgifter

kontakta oss

Nedan hittar alla du all våra kontaktuppgifter. Tveka inte att slå oss en signal om du har frågor eller funderingar.

Elektrobyrån

Industrigatan 37
544 50 HJO

Tel: 0503-125 30

Skicka meddelande

Christoffer Olbrich


VD
Christoffer Olbrich

Christoffer Olbrich

VD

christoffer.olbrich@elektrobyran.se

Per Gustafsson

Filialchef Hjo/Tibro/Karlsborg/Skövde
Martin johansson

Martin johansson

Filialchef Skövde

Tel : 070-897 59 02 martin.johansson@elektrobyran.se

Tomas Larm

Filialchef
Vinninga

070 - 631 88 75 tomas.larm@elektrobyran.se

Fredrik Johansson

Fredrik Johansson

Filialchef Bankeryd

Tel: 070-837 88 99 fredrik.johansson@elektrobyran.se

Fredrik Johansson

Filialchef
Bankeryd
Per Gustafsson

Per Gustafsson

Filialchef Hjo

Tel: 070-810 88 89 per.gustafsson@elektrobyran.se

samuel abrahamsson

Serviceledare
Skövde
Tomas Larm

Tomas Larm

Filialchef Vinninga

Tel: 070-631 88 75 tomas.larm@elektrobyran.se

Servicekontor

Linda Grahn

Ekonomi & Servicekontorsansvarig

linda.grahn@elektrobyran.se
 Tel: 073-841 51 15

Kerstin Strandbergh

Personal / Bokföring

Carina Rickman

Ekonomi

carina.rickman@elektrobyran.se
Tel: 072-540 10 57

EMMA ERIKSSON

Ekonomi

emma.eriksson@elektrobyran.se
Tel: 070-450 44 72